Specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej – oferta gabinetów

Przeglądając ofertę gabinetów medycyny estetycznej z Wrocławia i okolic z całą pewnością szukasz miejsca, które wyróżni się dogodną kombinacją jakości i ceny, co zagwarantuje uśmiech na ustach po opuszczeniu kliniki. A co rusz, trafiasz na salony, które albo odstraszają ceną, albo brakiem profesjonalizmu.

Zabiegi specjalistyczne medycyny estetycznej

Dobry lekarz medycyny estetycznej poradzi sobie z największymi problemami dotykającymi skórę kobiet i ludzi w różnym wieku. Zmarszczki? Trądzik? Przebarwienia? W tego typu problemach świetnie spisze się laser frakcyjny, którego zastosowanie w swym salonie kosmetycznym przynosi fantastyczne efekty. Zmarszczki ulegają spłyceniu, trądzik zmniejsza swoją intensywność, a przebarwienia znikają na zawsze! Polecamy zarówno my, jak również rzesze zadowolonych klientów i klientek! Profesjonalny gabinet medycyny estetycznej oferuje szereg zabiegów specjalistycznych.

Peeling kawitacyny – doskonałym uzupełnieniem zimowej kuracji jest system do głębokiej regeneracji i oczyszczania skóry dzięki falom ultradźwiękowym aplikowanym na zwilżoną wodą, płynem różanym,tonikiem skórę. Dzięki temu można usunąć nadmiar wydzieliny, która blokuje pory. Zabieg ten jest doskonałym przygotowaniem skóry twarzy i innych obszarów ciała np. przed zabiegami z użyciem kwasów czy mezoterapii bezigłowej.

Mikrodermabrazja diamentowa – zabieg ten umożliwia na bezinwazyjne starcie warstwy naskórka przy pomocy głowicy pokrytej warstwą diamentu i pompy zasysającej. Efekt po zabiegu jest natychmiastowy i spektakularny, natomiast skóra staje się gładka i miękka. Mikrodermabrazja usuwa również nierówności na powierzchni blizn, także wygładza płytkie zmarszczki i przebarwienia nie tylko na twarzy, szyi i dekolcie, ale także na innych partiach ciała m.in na dłoniach. Zaletą zabiegu jest to że ułatwia ona przenikanie substancji aktywnych do skóry.

Mezoterapia bezigłowa – jest jedną z metod ułatwiającą przenikanie substancji aktywnych, które są zawarte w kosmetykach. Zabieg ten stanowi alternatywę dla mezoterapii igłowej. Łączy sonoforezę i jonoforezę. Natomiast wprowadzenia substancji aktywnych do skóry daje: dotlenienie i odżywienie tkanek, lifting twarzy, odmłodzenie i regenerację, poprawę koloru skóry.

Sonoforeza – zabieg sonoforezy czyli wtłoczenie w głębsze warstwy skóry substancji aktywnych jak np. kolagenu, witam, kwasu hialuronowego, przy pomocy ultradźwięków. Składniki te polepszają aktywność komórkową czyli aktywują metabolizm, polepszają oddychanie komórkowe, a co najważniejsze zwiększają przepuszczalność błon komórkowych i powodują powstanie kanalików, którymi transportowane są substancje aktywne. Dzięki temu jest możliwość dobierania odpowiednich kosmetyków i możemy wspomagać terapie odmładzające, jak i przeciwtrądzikowe czy nawet mające na celu uszczelnienie naczyń krwionośnych.

Szukasz sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej i ginekologii plastycznej na terenie Wrocławia i okolic? Sprawdź bazę dobrych lekarzy medycyny estetycznej.

One thought on “Specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej – oferta gabinetów

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close